VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Elimination Dog – suché krmivo pro psy – 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezlepkový
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Jarní
Specifické potřeby zvířete
Střevní malabsorpce
Další funkce
Podpora trávení
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Hlavní příchuť
Krocan
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
9%
Hrubá vláknina
2%
Obsah tuku
8%
Obsažená vlhkost
8%
Bílkoviny
31%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5902414202337 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
