VETEXPERT Veterinary Diet Hypoallergenic Insect Dog - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bez sóji
Ano
Sezónní nabídka
Jarní
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Hmyz
Typ balení
Taška
Další funkce
Alergie
Specifické potřeby zvířete
Alergický
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hmotnost
12 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
21%
Hrubá vláknina
5,6%
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5902414204690 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
