VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Losos & Brambor - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Hlavní příchuť
Losos
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Jarní
Další funkce
Bez kuřecího masa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7%
Bílkoviny
28%
Obsah tuku
18%
Hrubá vláknina
2,3%
Obsažená vlhkost
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5902768346572 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
