VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Králík & Brambor - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Sezónní nabídka
Jarní
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie
Pro vašeho psa
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez sóji
Ano
Další funkce
Bez kuřecího masa
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Králík
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,2%
Hrubá vláknina
2,5%
Bílkoviny
26%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah tuku
15%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 5902414203112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
