VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Turkey - suché krmivo pro psy - 8 kg
Kód: DLPVEEKAS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Všechna plemena miniaturních psů
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Hmotnost
8 kg
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Krocan
Bez sóji
Ano
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Řada
VETEXPERT Raw Paleo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8,5%
Hrubá vláknina
3%
Obsah tuku
14%
Bílkoviny
24,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 5902414210967 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
