VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Beef - suché krmivo pro psy - 8 kg
Kód: DLPVEEKAS0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Hmotnost
8 kg
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Další funkce
Monobílkoviny
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Podzim
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Řada
VETEXPERT Raw Paleo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28,5 %
Obsah tuku
16%
Hrubá vláknina
4%
Hrubý popel
6,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.26 kg |
| EAN: | 5902414211063 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
