VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Turkey - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPVEEKAS0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řada
VETEXPERT Raw Paleo
Další funkce
Bez lepku
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Typ balení
Taška
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Krocan
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
14%
Bílkoviny
24,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.05 kg |
| EAN: | 5902414211001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
