VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Beef - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPVEEKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Řada
VETEXPERT Raw Paleo
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Další funkce
Monobílkoviny
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středních a velkých psů
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Specifické potřeby zvířete
Stabilizace střevní bakteriální flóry
Hmotnost
10 kg
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
16%
Hrubý popel
6,5%
Bílkoviny
28,5 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.18 kg |
| EAN: | 5902414211100 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 476 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
