V-TONE VEAG1 CE VS - elektroakustická kytara 4/4, Vintage sunburst
Kód: GITVTOGEA0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vstup 6,35 mm
1
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Ovládání hlasitosti
Ano
Značky polohy
Sedmý
Kontrola tónu
Ano
Počet strun
6 strun
Název barvy
Vintage Sunburst
Počet pražců
20
Počet baterií
1
Barva
Bronzová
Typ baterie
9V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,1 kg
Délka
1041.4 mm
Technické údaje
Regulační tyč
Ano
Cutaway
Ano
Typ můstku
Martin® Style
Binding
ABS plast
Zadní materiál
Mahagonová překližka
Čelní materiál
Smrková překližka
Boční materiál
Mahagonová překližka
Měřicí deska
25 1/2" (64,77 cm)
Materiál představce
HPL
Materiál hmatníku
Okoume
Materiál sedla
PPS
Pickguard
Ne
Korpus
Dreadnought
Šíře ořechu
4,3 cm
Kombinační metoda krku
Dovetail
Model
Akusticko-elektrická kytara
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém místě, aby nedošlo k poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 5908249825956 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 1085 mm |
| Délka balení: | 153 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
