Trampolína Premium Ground Combo 366 cm černá
Kód: SIFLTATRA0108
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní síť
Ano
Umístění / poloha
Venkovní
Cílová skupina
Děti
Barva
Červená
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Materiál rámu
Ocel
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Tvar
Kulatý
Materiál výstelky
PVC
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Povrch rámu
Galvanizovaný
Povrchové zbarvení
Monotónní
Počet nohou
4 noha/nohy
Počet pružin
72
Hmotnost a rozměry
Výška
215 mm
Vnější průměr
366 cm
Délka pružin
16,5 cm
Průměr rámu
3,81 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 8719425458533 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1515 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 460 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
