Torba/plecak na kółkach XD Design Bobby Trolley czarny P705.771
Kód: BAGXDDWTO0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální velikost obrazovky
40,6 cm (16")
Přihrádka na notebook
Ano
Barva
Černá
Přihrádka na tablet
Ano
Doplňky batohu
Výsuvná teleskopická rukojeť
Hmotnost a rozměry
Hloubka
21 cm
Šířka (cm) (vnější karton)
35 cm
Kapacita
24 l
Výška (cm) (vnější karton)
53 cm
Hmotnost
2,85 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před kontaktem s chemikáliemi, které mohou materiál poškodit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.629 kg |
| EAN: | 8714612118122 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 553 mm |
| Délka balení: | 384 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
