Sonický zubní kartáček Dreame Mova Fresh Pro černý
Kód: AGDRMASDZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Odnímatelná hlava
Ano
Bluetooth
Ano
Modulární konstrukce
Ano
Vyhrazená aplikace
MOVAhome
Světelné efekty
Ano
Frekvence zubního kartáčku (pulzování)
39600 pohybů za minutu
Typ zubního kartáčku
Sonický
Voděodolný
IPX7
Účel
Dospělý
Rychlost zubního kartáčku
69000 pohybů za minutu
Režimy čištění zubů
Citlivý
Typ motoru
krokový motor
Barva
Černá
Senzor tlaku
Ano
Počet stupňů intenzity
10
Příkon
Indukční nabíječka
Ano
Typ baterie
Lithium
Doba provozu
Až 30 dní
Kmitání
Ano
Časovač
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Obsah balení
Pouzdro na kartáčovou hlavu
2 ks.
Nabíjecí základna
Ano
Počet držáků
1 kusů
Hlava kartáčku dodávané v balení
2 kusů
Uživatelská příručka
Ano
Cestovní pouzdro
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 6977728940212 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
