SINGER M1005 Poloautomatický šicí stroj Elektrický
Kód: AGDSINMSZ0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Šířka stehu
4 mm
Volné rameno
Ano
Model
Poloautomatický šicí stroj
Typ ovládání
Otočné
Funkce šicího stroje
Šití
Počet vzorů stehu
11
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,5 kg
Obsah balení
Chrániče prstů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.16 kg |
| EAN: | 7393033156527 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
