Silicon Power UD90 M.2 500 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIASLPSSD0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Formát SSD
M.2
Kapacita disku SSD
500 GB
Rychlost čtení
4700 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
NVMe
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2230 (22 x 30 mm)
Rozhraní
PCI Express 4.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Typ paměti
3D NAND
Hardwarové šifrovaní
Ne
Komponent pro
PC/Laptop
Verze NVMe
1.4
Rychlost zápisu
1700 MB/s
Hmotnost a rozměry
Hloubka
22 mm
Výška
3,7 mm
Šířka
30 mm
Hmotnost
3 g
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
WEEE
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436153764 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
