Seagate Barracuda ST4000DM004 vnitřní pevný disk 4 TB 5400 ot/min 256 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0106
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Počet start/stop cyklů
300000
Počet hlav pevného disku
4
Průměrná latence
6 ms
Kapacita pevného disku
4 TB
Bytů za sekundu
4096
Rozhraní
Serial ATA III
Model
HDD
Komponent pro
PC
Příkon
Počáteční napětí
2 A
Provozní napětí
5 / 12 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,25 W
Spotřeba energie (v klidu)
2,5 W
Spotřeba elektrické energie
5 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
490 g
Výška
20,2 mm
Hloubka
147 mm
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Doba nastartování pevného disku
10 s
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní vibrace
0,25 G
Náraz při provozu
80 G
Mimoprovozní otřes
300 G
Neprovozní vibrace
3 G
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
Včetně adaptéru k úložišti
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám ani vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 0763649094402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
