Salta Premium Black Edition COMBO - 396 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tvar
Kulatý
Povrchové zbarvení
Monotónní
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Typ zapínání
Zip
Materiál rámu
Ocel
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Umístění / poloha
Venkovní
Cílová skupina
Děti
Počet nohou
4 noha/nohy
Barva
Černá
Materiál výstelky
PVC
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Bezpečnostní síť
Ano
Počet tyčí v balení
8
Počet pružin
72
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Povrch rámu
Galvanizovaný
Hmotnost a rozměry
Výška
2700 mm
Průměr rámu
3,81 cm
Délka pružin
16,5 cm
Vnější průměr
396 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před každým použitím zkontrolujte stav bezpečnostní sítě a pružin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 85.5 kg |
| EAN: | 4897018416284 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1640 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
