ROYAL CANIN German Shepherd Adult – suché krmivo pro dospělé psy plemene německý ovčák - 11kg
Kód: DLZROYKDP0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Plemeno domácího zvířete
Německý ovčák
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Drůbež
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Psí plemeno
Německý ovčák
Hmotnost
11 kg
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ne
Bez sóji
Ne
Bez konzervačních látek
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,5%
Bílkoviny
24%
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
19%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.05 kg |
| EAN: | 3182550892759 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
