ROTHO Biala XL white - podestýlka pro kočky
Kód: DLKROHKUW0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Kategorie produktu
Zásobník
Otvor na věšák
Ano
Uhlíkový filtr
Ano
Kategorie
Pro kočky
Materiál
Plast
Hmotnost a rozměry
Šířka
499 mm
Výška
576 mm
Hloubka
614 mm
Hmotnost
2,5 kg
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 3.918 kg |
| EAN: | 7610859270436 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 615 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
