ROTHO Biala XL Cappuccino - podestýlka pro kočky
Kód: DLKROHKUW0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
Plast
Barva
Cappuccino
Uhlíkový filtr
Ano
Kategorie
Pro kočky
Otvor na věšák
Ano
Kategorie produktu
Zásobník
Hmotnost a rozměry
Výška
576 mm
Šířka
499 mm
Hloubka
614 mm
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Hmotnost
2,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 3.918 kg |
| EAN: | 7610859270443 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 615 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
