Reproduktor Bluetooth JVC XS-E423B černá
Kód: AKGJVCGLO0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Kapacita baterie
4000 mAh
Doba nabíjení baterie
3 h
Výdrž baterie (max.)
14 h
Vzhled
Typ produktu
Stereofonní přenosný reproduktor
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Barva
Černá
Světelné efekty
Ano
Zvuk
RMS výkon
24 W
Frekvenční rozsah
70 - 18000 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
80 mm
Šířka
205 mm
Hmotnost
630 g
Hloubka
80 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Vstup AUX
Ano
Wi-Fi
Ne
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Nabíjení přes USB C
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Výkon
Zabudovaný mikrofon
Ne
Technologie True Wireless Stereo (TWS)
Ano
Integrovaná čtečka karet
Ne
FM rádio
Ne
Doporučené použití
Univerzální
Přijímání hovorů
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
AUX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4975769479168 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 237 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
