REBEL ACTIVE RBA1005 veslovací trenažer Magnetické
Kód: SIFRELWIO0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Proměnný odpor
Ano
Počet stupňů odporu
16
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Odporový systém
Magnetické
Zobrazené parametry tréninku
Čas
Polstrované sedadlo
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
580 mm
Hmotnost setrvačníku
3 kg
Hloubka
475 mm
Hmotnost
29 kg
Šířka
1950 mm
Obrazovka
Monitorování výkonu
Ano
Ergonomie
Sklopný
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 5901890098120 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1113 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
