Razor Crazy Cart Shift Blue Lithium
Kód: SKARUPHUE0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Sklopný
Ano
Voděodolný
Ano
Vestavěný displej
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Přední světlo
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Průměr zadních kol
25,4 cm
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Technologie displeje
LCD
Bluetooth
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Typ motoru
Bezkartáčový
Systém přední brzdy
Disk
Barva
Měď
Maximální zátěž
120 kg
Průměr předních kol
25,4 cm
Stojánek
Ano
Přední odpružení
Ano
Maximální vzdálenost na nabití
80 km
Zadní zavěšení
Ano
Systém zadní brzdy
Kotoučové brzdy
Zobrazené parametry
Stav baterie, Uražená vzdálenost, Rychlost
Přední blatník
Ano
Maximální rychlost
20 km/h
Směrovky
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Doba nabíjení
10 h
Výstupní proud
2 A
Kapacita baterie
20 Ah
Výstupní napětí
54.6 V
Napětí baterie
48 V
Výkon motoru
500 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
610 mm
Výška
1380 mm
Hmotnost
23 kg
Hloubka
1170 mm
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 5906954760999 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 1165 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
