Powerbank Vention Powerhive 20000 mAh 165 W + kabel
Kód: LADVN1POW0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výstupní porty USB C
2
Voděodolný
Ne
Výstupní port USB A
1
Kapacita baterie
20000 mAh
Vzhled
LED indikátory
Nabíjecí, Připraven
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
53,4 mm
Výška
50 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Dodávané kabely
Kabel USB-C - USB
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 6922794791206 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
