POKUSA Premium Selection Adult Turkey with duck - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPPKSKAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Alergický
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezlepkový
Ano
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Hlavní příchuť
Krocan
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,5%
Obsah tuku
18%
Bílkoviny
29%
Hrubý popel
8%
Obsažená vlhkost
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 5905137254355 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 670 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
