POC Obex MIPS Bílá
Kód: NTOPO1KAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál skeletu
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Věk
Dospělý
Ventilace
Ano
Typ povrchu
Matný
Typ konstrukce
Tvrdý skelet
Aktivita
Lyžování
Materiál ochranné pěny
Pěnový polystyren (EPS)
Rozsah obvodů hlavy
55 - 58 cm
Hlavní barva produktu
Bílá
Typ sportovní helmy
Helma
Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení
MIPS Brain Protection System (BPS)
Typ pohlaví
Unisex
Typ ventilace
Nastavitelný
Držák brýlí
Ano
Typ uzávěru
Přezka
Velikost (S/M/L)
M-L
Styl helmy
Otevřená přilba
Kompatibilita s brýlemi
Ano
Zbarvení
Jednobarevný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
500 g
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 7325549951679 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
