POC Obex BC MIPS Hedvig Wessel Ed. Modrá
Kód: NTOPO1KAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita s brýlemi
Ano
Hlavní barva produktu
Modrá
Typ konstrukce
Tvrdý skelet
Aktivita
Lyžování
Zbarvení
Obrázek
Materiál skeletu
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Ventilace
Ano
Typ sportovní helmy
Helma
Rozsah obvodů hlavy
55 - 58 cm
Materiál ochranné pěny
Pěnový polystyren (EPS)
Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení
MIPS
Typ uzávěru
Přezka
Věk
Dospělý
Odnímatelné náušníky
Ano
Držák brýlí
Ano
Hmotnost
550 g
Typ ventilace
Nastavitelný
Velikost (S/M/L)
M-L
Typ pohlaví
Unisex
Technologie specifické pro značku
RECCO® system
Styl helmy
Otevřená přilba
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.855 kg |
| EAN: | 7325549862272 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 237 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
