Patriot Memory Signature Premium PSP516G560081H1 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
Kód: PAMPATDR50017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR5
CAS latence
40
Frekvence paměti
5600 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.1
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
ECC na desce
Ano
Komponent pro
PC
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
34 g
Výška
37 mm
Hloubka
6 mm
Šířka
133 mm
Údaje o balení
Výška balení
170 mm
Typ balení
Blistr
Hloubka balení
12 mm
Hmotnost včetně balení
46 g
Šířka balení
61 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| EAN: | 4711378422207 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 63 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 18 mm |
| Certifikace: | RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
