Opak Elica Fold S IX/A/52 PRF0181962 Wbudowany Srebrny 710 m3/h B
Kód: AGDEIAOKA0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
68,9 kWh
Třída energetické účinnosti
B
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Model
Vestavěný
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
514 mm
Výška
251 mm
Hloubka
282 mm
Výkon
Hlučnost
65 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
66 dB
Maximální výkon odsávání
710 m3/h
Intenzivní rychlost
Ano
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
70 dB
Třída účinnosti osvětlení
A
Počet rychlostí
4
Typ odsávání
Potrubí
Hlučnost (nízká rychlost)
53 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Poloha osvětlení
Čelní
Intenzita osvětlení
365 lx
Výkon topného tělesa
7 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.98 kg |
| EAN: | 8020283054271 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
