Ogio Endurance 9.0 Charcoal P/N: 112053_396 - taška/batoh
Kód: BAGOGIPLE0071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bag vybavení
Kapsa v podobě pevného pouzdra na brýle nebo menší příslušenství
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
66 cm
Hmotnost
1,7 kg
Výška (cm) (vnější karton)
30 cm
Kapacita
74,5 l
Hloubka
36,8 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.965 kg |
| EAN: | 031652244573 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
