NutriBullet Pro 900 0,9 l Sportovní mixér 900 W Bílá
Kód: AGDNTBMIB0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché čištění
Ano
Délka šňůry
0,6 m
Vyjímatelná miska
Ano
Odnímatelná jednotka s noži
Ano
Model
Sportovní mixér
Barva
Bílá
Příkon
Příkon
900 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Výška
280 mm
Hloubka
170 mm
Šířka
170 mm
Hmotnost
2 kg
Výkon
Počet rychlostí
1
Drcení ledu
Ano
Pulzní spínač
Ano
Obsah nádoby
0,9 l
Rychlost otáčení (max)
25000 ot/min
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Počet šálků
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti.
Materiál
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.902 kg |
| EAN: | 8006447002500 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 263 mm |
| Délka balení: | 151 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
