Noctua NH-U14S TR5-SP6 Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 14 cm Světle hnědá 1 kusů
Kód: CHLNOCCPU0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba ventilátoru
1,56 W
Napětí ventilátoru
12 V
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Materiál žeber
Hliník
Barva
Světle hnědá
Počet lopatek ventilátoru
7
Materiál základní desky
Měď
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
142 mm
Výška
165 mm
Šířka balení
223 mm
Hloubka chladiče
5,2 cm
Hmotnost včetně balení
1,68 kg
Výška balení
227 mm
Výška chladiče
16,5 cm
Hmotnost
1,14 kg
Šířka chladiče
15 cm
Šířka
150 mm
Hloubka
111 mm
Výkon
Podporované patice procesorů
sWRX9
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (max.)
1500 ot/min
Počet kusů v balení
1 kusů
Maximální hluk ventilátoru
24,6 dB
Průměr větráku
14 cm
Model
Vzduchový chladič
Hlučnost ventilátoru 2 (vysoká rychlost)
24,6 dB
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (min.)
300 ot/min
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Pokoj
Procesor
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před zahájením instalace nebo demontáže chladicí jednotky se ujistěte, že je zařízení vypnuté.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.675 kg |
| EAN: | 9010018000450 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
