Noctua NH-D15 chromax.black Procesor Chladič 15 cm Černá
Kód: CHLNOCCPU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
1,56 W
Jmenovité napětí
12 V
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva
Černá
Materiál základní desky
Měď
Materiál žeber
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
150 mm
Hmotnost chladiče
980 g
Výška
165 mm
Hmotnost včetně balení
2,22 kg
Hloubka balení
268 mm
Výška balení
235 mm
Hmotnost
1,32 kg
Hloubka
161 mm
Šířka balení
190 mm
Další charakteristiky
Střední doba do poruchy
150000 h
Rozměry chladiče (š x h x v)
150 x 135 x 160 mm
Výkon
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Průměr větráku
15 cm
Rychlost otáčení s LNA (max)
1200 ot/min
Hladina hluku s LNA (max)
19,2 dB
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Pokoj
Procesor
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Maximální tlak vzduchu a LNA
1,51 mmH2O
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Maximální proud vzduchu
2,08 mmH2O
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Průtok vzduchu s LNA (max)
115,5 m³/h
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Dodávané kabely
Ventilátor
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Výška balení
573 mm
Šířka balení
415 mm
Váha hlavního obalu
20,4 kg
Délka vnějšího kartonu
509 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 9010018000184 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
