Noctua 140mm NF-A14x25 G2 PWM Sx2 PP - Sada dvou ventilátorů
Kód: CHLNOCWEN0093
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Béžová
Barva podsvětlení
Ne
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Osvětlovací LED
Ne
Další charakteristiky
Hlučnost
24,8 dB
Výkon
Rychlost ventilátoru (max)
1500 ot/min
Průměr větráku
14 cm
Model
Ventilátor
Obsah balení
Typ balení
Závěsný obal
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 9010018100655 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
