MPM MMM-07M mlýnek na maso
Kód: AGDMPMMDM0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Technické údaje
Vstupní napětí
220-240 V
Příkon
1800 W
Protiskluzové nožky
Ano
Vstupní frekvence napájecího zdroje
50 Hz
Snadná demontáž
Ano
Barva
Stříbrná
Počet talířů
3
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Materiál
Materiál ostří
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.46 kg |
| EAN: | 5903151001054 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
| Maximální spotřeba energie: | 1800 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
