MOTUS Pro 10 Daytona S Elektrická koloběžka 20 Ah černá, červená
Kód: SKAMTSHUE0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přední odpružení
Ano
Průměr předních kol
25,4 cm
Průměr zadních kol
25,4 cm
Zadní zavěšení
Ano
Systém zadní brzdy
Hydraulický kotouč
Maximální rychlost
20 km/h
Materiál rámu
Hliník
Maximální vzdálenost na nabití
80 km
Vestavěný displej
Ano
Typ kol
Bezdušové
Počet koleček
2 kolo/kola
Sklopný
Ano
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Typ motoru
Elektrický
Technologie displeje
LCD
Barva
Červená
Příkon
Výkon motoru
1000 W
Kapacita baterie
20 Ah
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Složená výška
58 cm
Hloubka
1250 mm
Složená hloubka
125 cm
Výška
1310 mm
Složená šířka
22,6 cm
Hmotnost
26 kg
Obsah balení
Včetně sedadla
Ne
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 5906954769985 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 1250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
