Melitta CAFFEO SOLO Plně automatické Espresso kávovar 1,2 l
Kód: AGDMLTEXP0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1400 W
Hmotnost a rozměry
Výška
325 mm
Šířka
200 mm
Hloubka
455 mm
Hmotnost
8 kg
Výkon
Počet teplotních nastavení
3
Nastavitelný mlýnek
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Kapacita nádoby na kávová zrna
125 g
Typ náplně
Kávová zrna
Počet odtoků
2
Stolní vařič
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Vodní filtr
Ano
Objem zásobníku vody
1,2 l
Vestavěný mlýnek
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso stroj
Nádoba na mléko
Ne
Typ kávovaru
Plně automatické
Nastavitelné množství vody
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.54 kg |
| EAN: | 4006508194346 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
