Manhattan 715942 vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Přenosná skřínka na zařízení Černá
Kód: TABMNHLAD0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Prvky ochrany napájení
Přepětí
LED indikátory
Status
Uzamykání
Ano
Počet podporovaných zařízení
10
Zdroj nabíjení
AC
Typ zámku
2 klíče
Ventilace
Ano
Podporovaná přenosná zařízení
Tablet
Počet podporovaných konektorů
USB typu C
Příkon
Přepěťová ochrana
Ano
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Výstupní proud
3 A
Výstupní napětí
5 - 12 V
Vstupní proud
16 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Celkový příkon
180 W
Výkon na zařízení
18 W
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Hloubka slotu
26,4 cm
Model
Přenosná skřínka na zařízení
Šířka slotu
2,2 cm
Barva
Černá
Umístění
Tabulka
Základní materiál
Ocel
Délka šňůry
2 m
Výška slotu
23,5 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
13 kg
Hloubka
370 mm
Šířka
360 mm
Výška
345 mm
Tloušťka zabudování
1,5 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
15 kg
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-15 - 45 °C
Obsah balení
Počet přiložených klíčů
2 kusů
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
AC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 766623715942 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
| Certifikace: | PD 3.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
