Makita DUM111ZX Akumulátorové nůžky na trávu 11 cm černé, modré Lithium-iontové (Li-Ion) 18 V
Kód: NAKMAKNTR0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ovládání rozestupu
Ano
Křovinová čepel
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Barva
Černá
Šířka čepele
11 cm
Bezpečnostní vypínač
Ano
Snadné uchopení
Ano
Frekvence cyklu
2500 spm
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,8 kg
Délka
330 mm
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.97 kg |
| EAN: | 088381738903 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
