Makita DRT50Z fréza
Kód: NAKMAKFRE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Volnoběžná rychlost (max)
30000 ot/min
Průměr kleštiny
3,5 cm
Hladina akustického výkonu
78 dB
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,1 kg
Šířka
89 mm
Hloubka
226 mm
Výška
134 mm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte výrobek vysokým teplotám ani otevřenému ohni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 088381846103 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
