MAAN Vertikální stříška G 50 bílá
Kód: AGDMA2OKA0187
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Temperované sklo
Typ ovládání
Mechanické
Umístění ovládání
Čelní
Motor dodáván
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
496 mm
Hloubka
313 mm
Výška
895 mm
Minimální výška
63 cm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1119119
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.28 kg |
| EAN: | 5901703824472 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
