MAAN Ares M 60 vestavný podskříňkový odsavač par 570 m3/h, černý
Kód: AGDMA2OKA0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
52 kWh
Vzhled
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
1 žárovek
Výkon topného tělesa
5 W
Umístění ovládání
Čelní
Poloha osvětlení
Čelní
Základní materiál
Ocel
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hloubka
289 mm
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Množství
1
Záruční list
Ano
Typ balení
Karton
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
570 m³/h
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.35 kg |
| EAN: | 5901703830565 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
