Logitech M720
Kód: PERLOGMYS0362
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Životnost baterie
24 měsíc/ů
Typ baterie
AA
Počet baterií
1
Kapacita baterie
2000 mAh
Vzhled
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
LED indikátory
Ano
Formát
Pro praváky
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
135 g
Hloubka receiveru
6,1 mm
Šířka receiveru
1,44 cm
Výška receiveru
1,87 cm
Hmotnost receiveru
1,8 g
Výška
45 mm
Šířka
74 mm
Hloubka
115 mm
Systémové požadavky
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované mobilní operační systémy
Android
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Hmotnost včetně balení
188,4 g
Výška balení
139 mm
Šířka balení
50 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Sjednocující přijímač
Ano
Baterie
Ano
Návod k obsluze
Ano
Přijímač
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Typ přijímače
Unifying receiver
Myš
Počet rolovacích koleček
1
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Doporučené použití
Univerzální
Počet tlačítek
8
Frekvenční pásmo
2.4 GHz
Rozlišení pohybu
1000 DPI
Typ závitnice
Kola
Účel
Kancelář
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Technologie detekce pohybu
Optický
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ne
Ergonomie
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.184 kg |
| EAN: | 5099206065086 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
