Logitech G G502 X LIGHTSPEED
Kód: PERLOGMYS0538
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Požadovaný nabíjecí výkon (min)
2,5 W
Požadovaný nabíjecí výkon (max.)
2,5 W
Nabíjecí port USB typu C
Ano
USB Power Delivery
Ne
Nabíjecí
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Výdrž baterie (max.)
140 h
Kapacita baterie
500 mAh
Počet baterií
1
Vzhled
Formát
Pro praváky
Barva
Černá
Ergonomický design
Ano
Materiál nohy
Polytetrafluoretylen (PTFE)
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Hmotnost a rozměry
Výška
131,4 mm
Hmotnost
102 g
Šířka
41,1 mm
Hloubka
79,2 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Údaje o balení
Adaptér v ceně
Ano
Výška balení
175 mm
Hmotnost včetně balení
393,85 g
Šířka balení
69,5 mm
AC adaptér
Ne
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Počet profilů
5
Baterie
Kapacita baterie
1,85 Wh
Obsah balení
Baterie
Ano
Přijímač
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Návod k obsluze
Ano
Typ přijímače
Nano přijímač
Myš
Snímací frekvence myši
400 ips
Zrychlení (max)
40 G
Rolovací směry
Svislý
Technologie detekce pohybu
Optický
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ano
Vestavěná paměť
Ano
Počet rolovacích koleček
1
Počet tlačítek
13
Účel
Hraní
Počet programovatelných tlačítek
13
Rozlišení pohybu
25600 DPI
Rozhraní zařízení
RF bezdrátový
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Typ závitnice
Kola
Disponuje programovatelnými tlačítky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 5099206096370 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
