Logitech 960-001559 webkamera 3840 x 2160 px USB Grafit
Kód: PERLOGKAM0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Stabilizátor obrazu
Ano
Podpora upevnění na trojnožku
Ano
Zabudovaný blesk
Ne
Způsob uchycení
Klip
LED indikátory
Ano
Materiál čoček
Sklo
Závit tripodu
1/4"
Napájení z USB
Ano
Rozhraní
USB
Základní materiál
Hliník
Délka kabelu
1,5 m
Barva
Grafit
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
136 g
Hmotnost (se stojánkem)
174 g
Šířka
98 mm
Výška
61,6 mm
Rozměry svorky (š × h × v)
38 x 45 x 20 mm
Hloubka
52,2 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
140 mm
Výška balení
136 mm
Hmotnost včetně balení
381 g
Množství
1
Šířka balení
68 mm
Software
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Výkon
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Vyvážení bílé
Sunny
Redukce šumu
Ano
Nastavitelné zorné pole
Ano
Maximální rozlišení videa
3840 x 2160 px
Automatické ostření
Ano
Počet režimů zorného pole
3
Digitální zoom
4x
Schopnost streamování
Ano
Sledování obličeje
Ano
Kamera chránící soukromí
Ano
Zoom
Ano
Zobrazovací formát
1080p
Typ HD kamery
4K Ultra HD
Diagonální zorné pole
90°
Typ ochrany soukromí
Kryt pro ochranu soukromí
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Baterie
Ne
Dodávané kabely
USB Type C
Upevnění pro LCD
Ano
Mikrofon
Rozsah snímání mikrofonu
1,5 m
Zabudovaný mikrofon
Ano
Počet mikrofonů
2
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
Forest Stewardship Council (FSC)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.385 kg |
| EAN: | 5099206109315 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 72 mm |
| Délka balení: | 143 mm |
| Obsah balení: | MX Brio Upevňovací klip sodnímatelným adaptérem Kabel USB-C na C 3.0 Uživatelská dokumentace |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
