LEKI HŮLEČKY Guide 2 black-neon-anthracite
Kód: SIALEKKNT0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Černá
Nejlepší použití
Alpské lyžování
Barva
Neon
Řemínek na rukojeť
Lock Security Strap Nylon
Typ pohlaví
Unisex
Materiál shaftu
Aluminium
Maximální délka
150 cm
Cílová skupina
Dospělý
Hmotnost a rozměry
Průměr hřídele
1,6 cm
Hmotnost
271 g
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte vycházkovou hůl na kluzkém povrchu, abyste zabránili pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 4028173287291 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 1020 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
