LEKI Cressida trekingová hůl Ženy Teleskopický
Kód: SIALEKKNT0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál shaftu
Aluminium (HTS 6.5)
Vhodné pro
Ženy
Typ konstrukce
Teleskopický
Nejlepší použití
Turistika, Trekking
Typ úchytu
Úchop typu I
Počet segmentů
3
Nastavitelný popruh
Ano
Materiál rukojeti
Pěna
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
237 g
Maximální délka
125 cm
Minimální průměr hole
1,2 cm
Minimální délka
90 cm
Maximální průměr hole
1,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 4028173262397 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 30 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 640 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
