LEGO WEDNESDAY 76785 Thingův byt
Kód: KLOLEGLEG2013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
828
Návod
Ano
Doporučený věk
10+ let/let
Pročet figurek na hraní
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Hloubka
110 mm
Výška
130 mm
Šířka
230 mm
Údaje o balení
Výška balení
262 mm
Šířka balení
191 mm
Hloubka balení
61 mm
Hmotnost včetně balení
367 g
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.325 kg |
| EAN: | 5702017813196 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
