LEGO TECHNIC 42179 Planeta Země a Měsíc na oběžné dráze
Kód: KLOLEGLEG1305
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
526
Série
Technic
Návod
Ano
Doporučený věk
10+ let/let
Hmotnost a rozměry
Šířka
180 mm
Výška
240 mm
Hloubka
330 mm
Údaje o balení
Šířka balení
382 mm
Hloubka balení
94 mm
Výška balení
262 mm
Hmotnost včetně balení
1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.022 kg |
| EAN: | 5702017584133 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 383 mm |
| Délka balení: | 262 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
