LEGO TECHNIC 42177 Mercedes-Benz G 500 Professional Line
Kód: KLOLEGLEG1395
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet prvků
2891
Návod
Ano
Doporučený věk
18+ let/let
Série
Technic
Hmotnost a rozměry
Hloubka
430 mm
Výška
220 mm
Šířka
200 mm
Údaje o balení
Výška balení
378 mm
Hmotnost včetně balení
3,88 kg
Šířka balení
555 mm
Hloubka balení
132 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.585 kg |
| EAN: | 5702017584119 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 585 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
