LEGO TECHNIC 42160 AUDI RS Q E-TRON
Kód: KLOLEGLEG0879
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Série
Technic
Počet prvků
914
Typ baterie
AA
Návod
Ano
Nutné baterie
Ano
Doporučený věk
10+ let/let
Počet baterií
6
Baterie
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška balení
262 mm
Hmotnost včetně balení
1,87 kg
Hloubka balení
118 mm
Šířka balení
382 mm
Výška
150 mm
Šířka
190 mm
Hloubka
370 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 5702017425207 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
